cv

Kariera

Chcesz spełniać się zawodowo, rozwijać swoje umiejętności w zespole posiadającym duże doświadczenie oraz wiedzę praktyczną, nie czekaj zapraszamy do kontaktu, chętnie porozmawiamy z Tobą.

Zależy nam by nasz zespół składał się z utalentowanych i wykwalifikowanych ludzi chcących się rozwijać.

Możesz liczyć na zróżnicowane zadania a czasami i wyzwania.

Aktualnie poszukujemy:​

Miejsce pracy: Boczna 7a/7, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: projekty budowlane, inwentaryzacje, obliczenia konstrukcyjne

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym

Wymiar etatu: 1/1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 8 000 PLN w zależności od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: architekt, konstruktor

Wymagania konieczne: Wykształcenie budowlane, minimum średnie

Umiejętności i uprawnienia: Obsługa programu AutoCAD, Word, Excel, RM-Win, znajomość przepisów i norm budowlanych

Wymagania pożądane: uprawnienia budowlane, projektowe i/lub wykonawcze w specjalizacji architektonicznej lub konstrukcyjnej

Biuro projektowe

Kontakt

693 340 001

570 747 877 – biuro

biuro@fert.malbork.pl

Adres

ul. Boczna 7a/7
82-200 Malbork

Znajdź nas