O nas

Można z nami rozpocząć współpracę już na etapie zakupu działki – doradzamy w zakresie doboru projektu i miejsca. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków oraz audyty energetyczne na potrzeby dofinansowania. Zależy nam, aby projekt był dopasowany do potrzeb i możliwości inwestora. Załatwiamy niezbędne formalności do uzyskania pozwolenia na budowę. Oferujemy również nadzór budowy, aż do odbioru budynku.

Oferujemy

Nasze biuro projektowe zajmuje się głównie budownictwem mieszkaniowym jednorodzinnym. Wykonujemy także świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, badania kamerą termowizyjną, oceny stanu technicznego budynków.

Aktualnie polecamy się do wykonania Audytu Energetycznego na potrzeby modernizacji lub dofinansowania termomodernizacji, wymiany źródła ciepła itp. budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, usługowej. Wykonujemy też Świadectwa Charakterystyki Energetycznej budynków i mieszkań.

Proces inwestycyjny krok po kroku

Audyt energetyczny

Kontakt

Spotkania z inwestorami zawsze staramy się przeprowadzać w miłej atmosferze w dogodnym terminie.

Świadectwa charakterystyki energetycznej

Indywidualne podejście

Każde zlecenie jakiego się podejmujemy traktujemy z należytą starannością oraz dokładamy wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom inwestora.

Biuro Inżynierskie FERT

Profesjonalizm

Wiele klientów zgłasza się do nas z projektami, które wymagają sporego zaangażowania i pomysłowości. Bardzo często nadzór inwestorski jak i nadzór budowlany wiąże się z poświęceniem wiele uwagi.  Jeśli jednak coś jest możliwe do zrobienia postaramy się by to doszło do skutku.

Biuro projektowe

Kontakt

693 340 001

570 747 877 – biuro

biuro@fert.malbork.pl

Adres

ul. Boczna 7a/7
82-200 Malbork

Znajdź nas